Διδάσκοντες ανά Τμήμα

Παρακαλώ, ενημερωθείτε για τους καθηγητές που διδάσκουν στο τμήμα που σας ενδιαφέρει, για το σχολικό έτος 2017-2018, επιλέγοντας το αντίστοιχο τμήμα από τα παρακάτω:

Τμήματα Α' Τάξης 

Διδάσκοντες - Α1

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ   ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
     
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΟΜΗΡΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ)  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Διδάσκοντες - Α2

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
     
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΟΜΗΡΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ)  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  ΚΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Διδάσκοντες - Α3

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ   ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
     
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΟΜΗΡΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ)  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  ΚΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Διδάσκοντες - Α4

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ   ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
     
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΟΜΗΡΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ)  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Τμήματα Β' Τάξης 

Διδάσκοντες - Β1

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΚΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ
       
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΟΜΗΡΟΥ - ΙΛΙΑΔΑ)  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΚΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΦΥΣΙΚΗ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΗΜΕΙΑ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Διδάσκοντες - Β2

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
       
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΟΜΗΡΟΥ - ΙΛΙΑΔΑ)  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΓΟΥΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΚΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΦΥΣΙΚΗ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΗΜΕΙΑ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Διδάσκοντες - Β3

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
       
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΟΜΗΡΟΥ - ΙΛΙΑΔΑ)  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΓΟΥΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΚΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΦΥΣΙΚΗ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΗΜΕΙΑ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Διδάσκοντες - Β4

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
       
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΟΜΗΡΟΥ - ΙΛΙΑΔΑ)  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΚΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΦΥΣΙΚΗ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΗΜΕΙΑ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΥ ΝΙΚΗ - ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Τμήματα Γ' Τάξης 

Διδάσκοντες - Γ1

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
       
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΓΟΥΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΕΥΡΙΠΙΔΗ - ΕΛΕΝΗ)  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΓΟΥΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΧΗΜΕΙΑ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Διδάσκοντες - Γ2

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
       
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΕΥΡΙΠΙΔΗ - ΕΛΕΝΗ)  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΓΟΥΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΧΗΜΕΙΑ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΥ ΝΙΚΗ - ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Διδάσκοντες - Γ3

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
       
ΜΑΘΗΜΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  ΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΕΥΡΙΠΙΔΗ - ΕΛΕΝΗ)  ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  ΓΟΥΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΓΟΥΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΧΗΜΕΙΑ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΘΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ  ΔΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  ΛΑΣΠΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Open source productions